Онлайн-конференція “Особливості вступу-2022” для учнів і вчителів шкіл Заболотівської ТГ

У вівторок 25 січня 2022 року провідний фахівець з профорієнтаційної роботи Галина Михайлівна Волощук та відповідальний секретар Приймальної комісії Едуард Йосипович Лапковський провели зустріч на онлайн-платформі ZOOM з учнями 11 класів, вчителями, директорами ліцеїв Заболотівської ТГ. Одинадцятикласники проявили зацікавленість більш детально ознайомитися зі структурою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та умовами “Вступу-2022“. Висловлюємо подяку за організацію зустрічі начальнику Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Заболотівської селищної ради Іванні Михайлівні Марчук, інспектору з кадрів , випускниці Коломийського інституту спеціальності “Середня освіта 9українська мова та література)” Оксані Іванівні Майгутяк, директорам ліцеїв Заболотівської ТГ.