“Особливості вступу-2022” для учнів і вчителів ліцеїв Отинійської ТГ

У понеділок 24 січня 2022 року провідний фахівець
з профорієнтаційної роботи Галина Михайлівна Волощук та відповідальний секретар Приймальної комісії Едуард Йосипович Лапковський провели онлайн-конференцію “Особливості вступу-2022” для одинадцятикласників ліцеїв Отинійської ТГ в рамках проєкту «Обери своє майбутнє», який здійснює Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Дякуємо за організацію зустрічі начальнику відділу освіти Світлані Михайлівні Бурмай, директорам і класним керівникам 11 класів ліцеїв Отинійської ТГ. Приємно, що учні та вчителі відзначили актуальність інформації, якою поділилися з присутніми модератори заходу. Класний керівник 11 класу Отинійського ліцею пані Наталія Гринів висловила подяку представникам університету та наголосила, що 30 % абітурієнтів зазначеного ліцею щорічно обирають для вступу і подальшого навчання Прикарпатський університет, а класний керівник 11 класу Виноградського ліцею пані Ганна Григорів зазначила, що є випускницею Університету Факультету фізичного виховання і спорту та з приємністю і навіть певною ностальгією згадує період навчання в Прикарпатському університеті.