ЦІННА ФРАНКОЗНАВЧА ПРАЦЯ

Три розкішні томи «Літопису життя і творчості Івана Франка» (Львів: Артос, 2006, 2016, 2017) Мирослава Мороза (1923–2006) для Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника подарувала донька вченого і водночас одна з упорядниць видання – Дарія Гантарева (Мороз).

Дарія Мирославівна зазначила: «Це батькове видання обов’язково має бути в Коломиї. Місто посідає одну з важливих сторінок у житті самого Франка і досліджень про нього (передусім подвижницька діяльність Івана Білинкевича)».

Працею Мирослава Мороза, в якій простежено Франкову біографію буквально по днях, зможуть скористатися в інститутській бібліотеці наші студенти. Ну а поки що на ознайомлення з виданням вже вибудувалася черга з викладачів кафедри філології.

Микола Васильчук