У бібліотеці Коломийського-навчально наукового інституту бібліотекарем Галиною Миколаївною Гнатюк організована виставка до 210-річчя народження Тараса Шевченка. На стенді представлені раритетні та нові видання Шевченкових творів. Окрасою виставки є столітній вишитий рушник сім’ї Тинкалюків, який переходить із покоління в покоління по жіночій лінії. На ньому яскраво квітнуть невмирущі квіти нашої спадщини. Студенти 1 курсу спеціальності Середня освіта (Українська мова та література) разом з викладачкою О.В.Ковальчук з цікавістю ознайомилися з пізнавальним матеріалом, який є глибинною основою вичення творчості геніального Кобзаря.
Виставка в бібліотеці
![](https://knni.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/43/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-03-06_18-50-10-468-771x1024.jpg)