Запрошуємо до участі в онлайн-турнірі комп’ютерної гри-вікторини «Давній Галич»

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує учнів та вчителів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області та з інших регіонів України взяти участь в онлайн-турнірі комп’ютерної гри-вікторини «Давній Галич», який відбудеться 14 березня 2024 року о 14:00 год. Склад команди – 6 учнів 9-11 класів, підготовку команд здійснюють вчителі закладів освіти.

Реєстрація капітана команди та вчителя (вчителів), котрий готує команду до участі в турнірі, обов’язкова. Зареєструватися необхідно до 18:00 08 березня 2024 року, заповнивши Google-форму:

https://docs.google.com/forms/d/1yn_wMB0pU5k5veW40-aJojFppJN9d3cLvsDz1M3l1Zo/edit

Відповідно до умов гри-вікторини три команди-переможниці та вчителі отримають цінні подарунки, грамоти ректора та екскурсію Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника за участі науковців і студентів. Усі вчителі, команди яких підготують учнів до онлайн-турніру гри, отримають від Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника сертифікати з підвищення кваліфікації на тему «Використання комп’ютерних технологій на уроках. Комп’ютерна гра-вікторина «Давній Галич» (9 год / 0,3 кредиту ЄКТС). Вчителі сімох команд-переможниць отримають сертифікати в кількості 30 год (1 кредит ЄКТС). Усі учасники отримають подяки і дипломи ректора університету.

Гра-вікторина «Давній Галич» (категорії та завдання).

Унікальна настільна мапа гри складається з восьми світлин і відображає пам’ятки архітектури славного Галича. Головний персонаж гри дракон проходить дорогою, ставлячи 20 питань учасникам гри. Внесені до гри питання відповідають сучасному баченню історії і культурно-мистецького життя міста Галича і краю, їхньої ролі у славному минулому України, ближчих чи дальших країн Європи назагал. Гра відбувається у супроводі музики.

Гра-вікторина має 4 категорії:

1) історія міста Галича: завдання – дати відповідь на питання, пов’язане з історією та культурно-мистецьким життям міста;

2) категорія «світлини»: завдання – визначити осіб, місця, пам’ятки, зображені на світлинах;

2) категорія «література про Галич»: завдання – обрати єдину правильну відповідь на питання за твором Степана Пушика «Галицька брама» чи іншими творами про прикарпатське давнє місто;

4) категорія «діалект»: завдання – обрати літературне значення до маловживаного або діалектного слова.

Інструкція та правила гри-вікторини:

Перед початком гри учасники отримують код від організаторів, який необхідно внести впродовж години. Гравці зазначають ім’я, прізвище, навчальний заклад, клас та населений пункт, який представляють. Після реєстрації учасники бачать мапу гри. Кожен з гравців натискає на кубик і рухається на певну кількість кроків уперед. З’являється вікно з питанням однієї з 4 категорій та 4 варіантами відповідей. Потрібно якомога швидше відповідати на питання – від швидкості залежить кількість балів. Максимально за одну правильну відповідь можна отримати 100 балів. Гра завершується тоді, коли всі учасники проходять дорогою до пам’ятника Данилу Галицькому. Перемагає той, у кого найбільша кількість балів.

Про умови вікторини можна послухати та подивитися у інтерв’ю за покликанням

https://www.youtube.com/watch?v=IqQPpDKyfeY

https://www.youtube.com/watch?v=aOpvqNA5hxw

Повну версію презентації гри «Давній Галич» можна подивитися

за покликанням

https://www.facebook.com/voliynyk1/videos/7040779299346470

Також запрошуємо команди-учасниці зробити світлини під час гри і виставити в мережі Facebook, затегавши Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника і онлайн-турнір «Давній Галич».

Гра-вікторина Галич