Круглий стіл про сучасне і минуле

Круглий стіл «Вишивана доля України: історико-культурний і модерний виміри». Його організували і провели кафедра філології Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кафедра  правознавства та галузевих юридичних дисциплін соціально-правового факультету Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова і – Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського. Учасниками  круглого столу стали науковці, музейні працівники, студенти. Звісно ж, розмова відбувалася онлайн  на платформі Google Meet. Попри віддаленість у просторі, учасники розмови вели бесіду про ті духовні і матеріальні цінності, які дають нам відчувати себе єдиними у час радості і час смутку. Провідним лейтмотивом розмови була віра в остаточну перемогу над ворогом. У роботі конференції взяли участь майже сім десятків осіб.

Модераторами заходу були: кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Галина Волощук і викладачка кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін НПУ імені М.П. Драгоманова, кандидатка наук Наталія Деркачова.

Від Коломийського навчально-наукового інституту привітали учасників директор навчального закладу, кандидат історичних наук, доцент Юрій Плекан, завідувач кафедри філології, кандидат філологічних наук, доцент Микола Васильчук.