Підсумкове засідання Вченої ради інституту

25 червня 2020 року відбулося підсумкове засідання Вченої ради Коломийського навчально-наукового інституту ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”. На засіданні розглянули підсумки навчального процесу 2о19-2020 н.р. (доповідач – заступник директора з навчально-виховної роботи доц. Слипанюк О.В.), заслухали питання про проведення та захист практики і підсумки виховної роботи (доповідач – кандидат філологічних наук, доцент Волощук Г.М.), про організацію та проведення вступної кампанії КННІ у 2020 році.  У різному обговорили оновлену освітню програму “Початкова освіта”, рекомендували для розгляду на Вченій раді університету монографію кандидата історичних наук, доцента Плекана Ю.В. “Нариси з історії москвофільства на Галичині і на Покутті (середина ХІХ – початок ХХ століття).