Запрошуємо, дорога наша коломийська молоде, дорогі та шановні вчителі, взяти участь у екоакції!

Запрошуємо учнів, студентів, педагогів та всіх охочих взяти участь у поході по руслі ріки Прут в рамках проєкту «Чисте завтра: здоровий вибір сьогодні»
Учасники заходу пройдуть шлях від Вербізького мосту до парку Шевченка, збираючи сміття біля ріки Прут.
Акція відбудеться 18 жовтня, початок об 11.00 год
Локація зустрічі – галявина біля Вербізького мосту.
Також для учасників заходу у парку Шевченка відбудуться змагання, переможці будуть нагороджені памʼятними подарунками. Організатори акції – студенти та викладачі  та управління культури та туризму. Акція відбудеться за сприяння Коломийської міської ради.
Просимо охочих взяти участь в акції та заповнити гугл-форму до 15 жовтня: https://forms.gle/UHxNYPk3znfPBjUM9
Що з собою мати? Гарний настрій та зручний одяг!
За деталями можна звертатися до старшого викладача кафедри педагогіки та психології Коломийського інституту Марії Чепіль (380 99701 99 67), завідувача кафедри педагогіки та психології Оксани Поясик (+380 66363 09 82), доцента кафедри філології Галини Волощук (+380 98 253 35 11), завідувача сектору з питань молодіжної політики управління культури та туризму Коломийської міської ради Інни Чернявської (+380 96 469 32 77).