Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок

Студенти  Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура)  Вікторія Костюк та Дмитро Голіней  гідно виступили на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед юніорів і юніорок, який відбувся в Румунії.
Вікторія виборола малу бронзову медаль у присідання (230 кг) і встановила новий рекорд України в присіданні в своїй ваговій категорії та посіла 4 місце у сумі триборства з результатом 507,5 кг.
Дмитро виборов дві малі срібні медалі (присідання 372,5 кг, тяга 325 кг) та посів 3 місце у сумі триборства з результатом 912,5 кг.
Спортсмени тренуються на базі ФСК «Локомотив» (Коломия) під керівництвом тренерів Василя Грицка та ЗТУ Миколи Чабана.
Щиро вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з досягненням високих результатів.