Співпраця з Департаментом кіберполіції Національної поліції України

Студенти та  викладачі Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  взяли участь  у навчані  за участю оперуповноваженого відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України капітана поліції Назара Клюфінського.
Під час навчання представлено проект “BRAMA”, діяльність якого спрямована на захист медіапростору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Окрім того учасників ознайомлено із проєктом CYBER SECURITY CAMP – конкурс з кібербезпеки для студентів за підтримки кіберполіції, метою якого є підвищення обізнаності молоді в питаннях цифрової безпеки, протидії онлайн-загрозам та навичок у сфері кібербезпеки. Також учасники заходу отримали рекомендації щодо протидії шахрайствам в мережі інтернет, блокування ворожих ресурсів та очищення інформаційного простору від російської пропаганди.