Шановні першокурсники, студенти, викладачі!

Щиро вітаємо із початком 2024-2025 навчального року та Днем знань!

Зичимо всім сил, наснаги та незламності в бажанні бути представниками освіченої та нескореної нації.  Цей рік може нести нові виклики, але разом ми здатні подолати будь-які перешкоди.

Пам’ятаймо та тримаймо в серцях спогад про тих студентів і освітян, які загинули, боронячи Україну. Світла пам’ять Героям!

Сьогодні особливе свято для першокурсників! Переконані, що в Коломийському навчально-науковому інституті знайдете наставників, повірите у власні сили, здобудете фахові знання. Вдосконалюйтесь, розкривайте свої таланти і втілюйте мрії в життя.

Нехай навчальний рік буде ознаменований Божою благодаттю та лише позитивними історичними подіями.

Бажаємо всім мирного неба, гармонії та нових звершень в ім’я процвітання України!

Програма заходів

1 вересня 2024 р.

08:00 год – Божественна Літургія в церкві Різдва Пресвятої Богородиці

(м. Івано-Франківськ, вул. В. Чорновола, 63 а);

10:00 год – святкові урочистості з нагоди Дня знань (онлайн-трансляція на сторінці університету у Facebook перейти ):

2 вересня 2024 р.

11:00  год – чекаємо Вас у Коломийському навчально-науковому інституті

(м. Коломия, вул. Лисенка , 8, актова зала).

Адміністрація Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефанка