«Університет кар’єри для учнів»

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника успішно функціонує проєкт «Університет кар’єри для учнів», метою якого є ознайомлення учнів зі стрктурними підрозділами університету та особливостями Вступу 2024.
11 квітня у проєкті “Університет кар’єри для учнів” взяли участь понад 200 учнів 9 та 11 класів Коломийського ліцею 1 імені Василя Стефаника. З вітальним словом до присутніх звернувся директор ліцею Мирослав Васильович Граб, який висловив подяку спікерам заходу, а також ЗСУ, адже завдяки сміливості наших воїнів маємо можливість навчати і навчатися на своїй землі. Відповідальний секретар Приймальної комісії Іван Іванович Плець зазначив, що Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника є сучасним конкурентоспроможним освітнім і науково-дослідницьким центром міжнародного рівня, потенціал якого впливає на розвиток регіону та формування людського капіталу.
Модератор заходу, доцент кафедри філології Коломийського інституту Галина Волощук розповіла про місію університету: 1) освіта – надання якісних освітніх послуг, спрямованих на підготовку високопрофесійних фахівців;
2)наука – формування сучасного дослідницького університету – центру генерування інноваційних ідей та їх реалізації; 3) регіон – спрямування освітнього та наукового потенціалу на розвиток і зміцнення регіону. Завідувач кафедри педагогіки і психології Оксана Поясик ознайомила учнів
з особливостями навчання
в Коломийському інституті, який є структурним підрозділом Прикарпатського університету.
Також Іван Іванович Плець детально розповів присутнім про умови Вступу 2024, про складання трьох обов’язкових і одного на вибір предметів НМТ і ваговий коефіцієнт при вступі.
Учні активно ставили спікерам питання. Насамкінець Галина Волощук висловила подяку директору Коломийського ліцею 1 панові Мирославу Грабові та вчителям за плідну і тісну співпрацю та зазначила, що Прикарпатський університет і Коломийський ліцей 1 об’єднує спільний патрон – геніальний письменник Василь Стефаник.