День української писемності та мови

День української писемності та мови для студентів та викладачів Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника був наповнений цікавими подіями. Передусім усі взяли участь у традиційному радіодиктанті національної єдності. Долучилися до спільної справи і заодно перевірили свої знання.

І друге. Група студентів різних курсів (Ангеліна Михайленко, Вікторія Бойко, Василь Думітраш) разом із завідувачем кафедри філології Миколою Васильчуком та заступником директора з виховної роботи Галиною Волощук побували в Івано-Франківську.

За наказом ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на Факультеті філології проводили перший етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Інтелектуальна напруга, дух суперництва. А водночас (незважаючи на тривогу) – гарна погода, щире спілкування. Все це дає підстави позначити нинішній день як незабутній.