Зустріч студентів з проректором Вищої Лінгвістичної Школи (Польща)

08 лютого студенти спеціальності 013 Початкова освіта Коломийського навчально-наукового інститутуту мали можливість зустрітися з проректором Вищої Лінгвістичної Школи Томашем Куком. Окрім наших студентів, були присутні й інші здобувачі закладів вищої освіти, зокрема Педагогічного факультету (спеціальності Початкова освіта, Дошкільна освіта, Соціальна педагогіка) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Під час зустрічі студенти дізналися про історію розвитку Вищої Лінгвістичної Школи, організацію освітнього процесу, умови вступу, терміни навчання.
У комфортній, сприятливій атмосфері спілкування здобувачі вищої освіти змогли отримати відповіді на свої запитання, що стосувалися умов навчання, мови викладання, працевлаштування.