Онлайн-конференція “Особливості вступу-2022” для учнів і вчителів шкіл П’ядицької ТГ

У вівторок 18 січня 2022 року відбулася онлайн-конференція “Особливості вступу-2022” для учнів 11 класів, учителів та директорів ліцеїв П’ядицької ТГ у рамках проєкту «Обери своє майбутнє», який реалізує Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. З умовами Вступу 2022 року та структурою Університету всіх присутніх ознайомили кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Михайлівна Волощук та відповідальний секретар Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуард Йосипович Лапковський. Дякуємо за організацію зустрічі начальнику відділу освіти пані Іванні Рудик, директорам П’ядицького ліцею п. Віталію Костюку, Турківського ліцею п. Уляні Альберт і Великокам’янського ліцею п. Марії Бойчук, вчителям та учням шкіл.