Програма подвійних дипломів

01 грудня відбулася чергова онлайн-зустріч з польськими колегами щодо програми подвійних дипломів, у котрій взяли участь Томаш Кук (проректор Вищої Лінгвістичної школи м.Ченстохова, Польша), професор Ярошенко Алла (НПУ імені М.П.Драгоманова), доцент Плекан Ю. В.(директор КННІ ПНУ імені Василя Стефаника), доцент Поясик О. І (завідувачка кафедри педагогіки і психології КННІ), доцент Романишин Р.Я.(заступник декана Педагогічного факультету ПНУ імені Василя Стефаника),  професор Іванчук М. Г. (ЧНУ імені Ю. Федьковича).
На зустрічі обговорено ряд питань, що стосуються організації освітнього процесу, вибору спеціальностей, які можуть обрати наші здобувачі, стажування професорсько-викладацького складу.