Розширюємо міжнародну співпрацю

18 листопада 2021 року в онлайн-форматі відбулася зустріч з колегами-науковцями Києва, Чернівців, Івано-Франківська та м. Ченстохова (Польща). Темою зустрічі була академічна мобільність українських студентів, зокрема можливість навчатися студентам першого бакалаврського рівня на певних освітніх програмах у Вищій Лінгвістичній Школі м. Ченстохова. Польську сторону представляв віцепрезидент Вищої школи професор Томаш Кук, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова – завідувач кафедри соціальної політики професор Алла Ярошенко. Декан педагогічного факультету професор Оксана Кондур та доцент Руслана Романишин представляли Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, професор Марія Іванчук – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Коломийський навчально-науковий інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника репрезентували директор інституту доцент Юрій Плекан, завідувач кафедри педагогіки і психології доцент Оксана Поясик та доцент Ольга Слипанюк.