Інформація для вступників на старші курси (друга вища)

Якщо Ви:

• маєте вищу освіту (маєте диплом бакалавра, спеціаліста, магістра), чи
  • не менше одного року здобуваєте освітній ступінь бакалавра і виконуєте у повному обсязі навчальний план

та вирішили здобути вищу освіту за першим (бакалаврським) рівнем освіти за неспорідненою спеціальністю у межах вакантних місць ліцензійного обсягу, то Ви можете поступити на навчання на другий (третій) курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра  (для осіб, які не менше одного року здобувають освітній ступінь бакалавра і виконують у повному обсязі навчальний план  – для здобуття освітнього ступеня бакалавра за іншою спеціальністю – на другий курс в Університеті в межах вакантних місць ліцензійного обсягу).

• Термін навчання при вступі на другий курс – 2 роки 10 місяців
  • Термін навчання при вступі на третій курс – 1 рік 10 місяців.
  • По завершенні навчання на першому (бакалаврському) рівні освіти Ви отримаєте диплом бакалавра за обраною Вами спеціальністю.

Інформація для вступників на старші курси (друга вища освіта):

1.Які іспити необхідно здавати при вступі в Університет (друга вища освіта):

або

2. Вартість навчання (вартість навчання представлена за 2020 рік, вартість для вступників 2021 року буде подана пізніше)

3. Детальна інформація щодо вступу (необхідні документи, терміни вступної кампанії…)

4. Телефони відбіркових комісій факультетів

5. Написати листа у приймальну комісію

6. Наші контакти

Перейти на сторінку приймальної комісії