Бронзова призерка XVI літньої Універсіади України з важкої атлетики

У  м. Хмельницькому з 7 по 12 червня пройшли фінальні змагання XVI літньої Універсіади України з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь команди із 17 областей України і 32 закладів вищої освіти. Заклади вищої освіти представляли 110 спортсменів.
Студентка 1 курсу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)»  кафедри педагогіки і психології Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Віталія Филипів виборола бронзову медаль у сумі двоборства з результатом 178 кг,  срібну медаль у ривку (80 кг) і малу бронзову медаль у поштовху (98 кг).
Віталія Филипів також вихованка ДЮСШ №2 Івано-Франківської обласної ради,  тренується під керівництвом тренерів М. Чабана та В. Корнієнка.