Співпраця з Криворізьким державним педагогічним університетом

У рамках партнерської співпраці відбулась зустріч аспірантів Криворізького державного педагогічного університету з д.п.н., професором кафедри педагогіки і психології  Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, професором Лаппо Віолеттою Валеріївною. Тема зустрічі: “Визначальні чинники організації науково-педагогічної діяльності в умовах сучасного інформаційного простору” охопила низку питань мотиваційного підгрунтя дослідницької діяльності, особливостей формування інформаційного простору сучасного науковця, розвитку комунікативних компетентностей та організації праці дисертанта.
У процесі обговорення означених питань учасники дійшли спільного висновку про необхідність обміну досвідом між старшим та молодшим поколіннями науковців з огляду на стрімкі зміни й інформатизацію сучасної педагогічної науки.
На завершення проф. Лаппо В. запропонувала започаткувати проєкт “Подаруй колегам книгу” з метою обміну науковими, навчальними, методичними виданнями ЗВО – партнерів. Першим кроком став подарунок авторки електронної версії навчально-методичного посібника “Педагогічна інноватика”.
Модератор зустрічі д.п.н., завідувач кафедри педагогіки  Криворізького державного педагогічного університету, проф. Дороніна Тетяна Олексіївна наголосила на важливості активізації партнерства між науковцями та висловила сподівання на подальшу співпрацю в різних форматах.