Освітня кав’ярня з Інною Большаковою

Напередодні Дня святого  Валентина, 12 лютого 2021 року,  викладач кафедри філології Галина Волощук взяла участь  в  онлайн-заході «Освітня кав’ярня з Інною Большаковою», методистом  з дошкільного виховання та початкового навчання НМЦ дошкільної та початкової освіти. Тема заходу – «Хочу читати: як «ростити» мотивованих читачів». Учасники заходу, вчителі НУШ, науковці, викладачі ЗВО,  говорили про теорію і методику професійної освіти – підготовку педагогічних працівників до впровадження інноваційних педагогічних технологій (інтерактивних та інформаційно-комунікативних); мотиваційну сферу особистості; психологічні особливості розвитку молодших школярів. А ще пані Інна розповіла  про любов до читання, пристрасть до книг і про кохання напередодні Дня святого Валентина.  «Чому наші діти не читають? Де знаходиться кнопка, яка «включає» бажання читати? Які ділянки мозку задіяні в процесі читання? Як працює мозок «типового» читача і дитини з дислексією? Які права повинні мати читачі, чому вчителю і батькам потрібно їх знати і забезпечувати? А ще дві нові стратегії читання з розумінням», – основні питання, на які дали відповіді педагоги.