Міжкафедральний семінар на тему «Онлайн-технології в контексті підвищення якості освітнього процесу в сучасному ЗВО»

17 грудня відбувся міжкафедральний семінар на тему «Онлайн-технології в контексті підвищення якості освітнього процесу в сучасному ЗВО»  між кафедрою педагогіки  і психології Коломийського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та кафедрою педагогіки Криворізького державного педагогічного університету. Під час зустрічі викладачі кафедр поділилися своїм досвідом навчально-виховної діяльності в онлайн-просторі за допомогою використання різних платформ. Обговорили основні аспекти подальшої наукової, пошуко-дослідної співпраці. Висловили побажання щодо здійснення регулярних тематичних зустрічей як викладачів, так і студентів.