Переможці ІІ Обласного літературно-публіцистичного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Василя Стефаника

Нещодавно відбулося нагородження лауреатів ІІ Обласного літературно-публіцистичного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Василя Стефаника на базі Коломийського навчально-наукового інституту.
Конкурс вібувся вдруге з ініціативи завідувача кафедри філології, доктора філологічних наук, директора Центру досліджень «Покутської трійці»  Солецького Олександра. «Конкурс проводиться з метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої молоді. Висловлюємо подяку учням і студентам, котрі взяли участь у Конкурсі, а також учителям і викладачам, котрі підготували учасників», – звернувся зі словами привітань до переможців директор Коломийського навчально-наукового інституту Плекан Юрій.

Почесними відзнаками Центру досліджень  «Покутської трійці» нагороджені:
Рибак Олег за поетичний текст «Зрадлива доля», учень 11 класу Товмачицького ліцею, вчитель Гоянюк Надія Василівна;
Стоїч Юлія Іванівна за новелу «Що випливає із закону митей?», учениця Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Ф. Погребенника, вчитель Симотюк Світлана Марківна.
У номінації «Новеліст року» Дипломами нагороджені:
Кушнір Діана, учениця 10 класу Коломийського ліцею №2  – Диплом 1 ступеня, учитель Слаба Людмила Іванівна;
Заяць Ольга Андріївна, учениця Яремчанського ліцею №1 – Диплом 2 ступеня, вчитель Турчиняк Ганна Миколаївна;
Лесюк Дмитро Віталійович, учень 10 класу Коршівського ліцею об’єднаної територіальної громади – Диплом 3 ступеня, вчитель Іваничук Галина Іванівна.
У номінації «Поет року»:
Пазюк Юлія Іванівна, студенка 2 курсу Коломийського педагогічного коледжу – Диплом 1 ступеня, викладач Трефяк Наталія Ігорівна.
Баришнікова Марія, студентка спеціальності «Початкова освіта» Коломийського навчально-наукового інституту імені В.Стефаника – Диплом 2 ступеня;
Василинчук Аліна, студентка Коломийського педагогічного коледжу – Диплом 3 ступеня, викладач Трефяк Наталія Ігорівна.
Партнери Конкурсу  –  Управління культури Коломийської міської ради, зокрема начальник Управління Мандрусяк Уляна; часопис для молоді «Горицвіт», зокрема редактор часопису Винничук Зеновій. Варто зазначити, що творчі роботи  переможців будуть надруковані в часописі «Горицвіт». Члени журі – кандидат філологічних наук, доцент,  науковий співробітник  Центру досліджень «Покутської трійці» Васильчук Микола, кандидат філологічних наук, доцент,  науковий співробітник  Центру досліджень «Покутської трійці»  Мочернюк Наталія, кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології Волощук Галина.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!