Тиха акція «Ангели пам’яті»

Упродовж кількох останніх років після Революції Гідності з ініціативи відомої співачки, журналістки, телеведучої, волонтера  Анжеліки Рудницької в дні вшанування Героїв Небесної Сотні відбувається тиха акція «Ангели пам’яті», під час якої небайдужі українці розвішують паперових ангелів на дерева та співають псалми в центрі своїх міст і сіл. Цьогоріч  акція відбулася і в Коломиї  20 лютого об 11 годині біля Музею писанкового розпису. Cтуденти і викладачі кафедри філології, а також парох Коломийського навчально-наукового інституту, отець Володимир Гуменюк долучилися до цієї ініціативи. «Ці паперові ангели як символи  нашої пам’яті та вдячності Героям Революції Гідності. Це наша спільна відповідальність і віра в те, що життя невинних людей обірвалося недаремно», – зазначив отець Володимир. Студентки Вікторія Перегінець і Роксолана Скрипник декламували вірші про війну відомого українського письменника та військового Бориса Гуменюка.