Волейбольний турнір

Волейбольний турнір між працівниками освіти і студентами Коломийського навчально-наукового інституту.
Студенти Коломийського навчально-наукового інституту успішно виступили на волейбольному турнірі між працівниками освіти, який відбувся на базі П’ядицького сортивного комплексу. Турнір присвячений пам’яті Петра Грабця.
Вітаємо команду переможців Коломийського навчально-наукового інституту: Палійчука Василя, Гелембина Максима, Гурака Назара, Дмитрука Ігоря, Михайлишин Христину, Матіоса Андрія, Іванюк Іванну, Михасюка Василя, Ворітного Ярослава, Тепчука Василя, Старчука Володимира, а також тренера команди – старшого викладача кафедри педагогіки та психології Марію Чепіль. Бажаємо подальших перемог!