Дні майбутньої освіти та кар’єри

У  Коломийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 імені Т.Г. Шевченка відбувся профорієнтаційний захід «Дні майбутньої освіти та кар’єри», який організували представники Прикарпатського національного  університету імені Василя Стефаника та Управління освіти міської ради.  На зустріч  запросили учнів 9-11 класів міста та району, адже від свідомого, обдуманого та виваженого вибору професії залежить майбутнє дітей. З вітальним словом до старшокласників звернулися заступник міського голови Володимир Бойцан та начальник управління освіти міської ради Любомир Бордун. Доктор фізико-математичних наук, проректор Сергій Шарин розповів про передові інноваційні розробки вчених університету, наукові відкриття, які отримали міжнародне визнання, можливості навчання і стажування за кордоном, програми подвійних дипломів, умови вступу до університету в 2019 році.

У заході взяли участь директор Коломийського навчально-наукового інституту Юрій Плекан, завдівач кафедри філології Олександр Солецький, завідувач кафедри соціально-економічних та природничих дисциплін Микола Марчук та студенти ІІІ курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)» Вікторія Перегінець і Роксолана Скрипник.