Вітаємо з перемогою в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Нещодавно на базі приватного коледжу Університету імені Короля Данила (м. Івано-Франківськ) відбувся фінальний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Міжнародний конкурс проводиться дев’ятий рік поспіль, головною метою якого є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення творчої та обдарованої учнівської і студентської молоді, а також підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.  «Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – це справжнє свято знань, яке об’єднує  навколо української мови та літератури   талановитих учнів, студентську молодь, педагогів. Немає сумніву, що захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню в підростаючого покоління любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі», –  розповідає викладач кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук.   У підсумковому етапі взяла участь студентка  ІІІ курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)» Коломийського навчально-наукового інституту Вікторія Трофанюк, котра зайняла ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені  Тараса Шевченка, керівник  –   викладач кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук. Перед конкурсним випробуванням студентку Вікторію Трофанюк і викладача Галину Волощук нагородили Дипломом і Грамотою Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Також студентка Вікторія Трофанюк отримала в подарунок книги письменників Прикарпаття. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!