Турнір з нагоди Міжнародного дня студента

Нещодавно в Коломиї відбувся волейбольний турнір з нагоди Міжнародного дня студента, у якому взяли участь команди Коломийського навчально-наукового інституту,  Коломийського політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» та команда священиків Коломийської єпархії УГКЦ. Референт відділу душпастирства спорту Коломийської єпархії УГКЦ отець Володимир Гуменюк привітав учасників змагань. Студенти Коломийського навчально-наукового інституту в гідній боротьбі зайняли друге місце. Всіх учасників команд  нагородили грамотами,  кубками та комплектами спортивної форми, які   подарував  директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Святослав Бойко. Вітаємо команду Коломийського навчально-наукового інституту та бажаємо подальших перемог!