Вітаємо студентів Вікторію Костюк і Дмитра Голінея з перемогою в Чемпіонаті України з пауерліфтингу

У місті Коломиї 13-18 лютого відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед усіх вікових груп. Спортсмени представляли більшість регіонів нашої держави.Також взяли участь у цих змаганнях студенти Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальності ” Середня освіта (фізична культура)” Вікторія Костюк та Дмитро Голіней.
Вікторія Костюк посіла перше місце серед юніорок у ваговій категорії + 84 кг з результатом 465 кг (присідання – 190 кг, жим лежачи – 100 кг, станова тяга – 175 кг).
Дмитро Голіней  посів друге місце у ваговій категорії до 120 кг з результатом 895 кг (присідання – 365 кг, жим лежачи – 227, 5 кг, станова тяга – 302,5 кг).
Вітаємо чемпіонів!