Семінар для кураторів 1-3 курсів

Куратори Коломийського навчально-наукового інституту, завідувач кафедри педагогіки і психології Оксана Поясик, заступник директора з виховної роботи Галина Волощук взяли участь
у семінарі “Феноменологія особистості в українському дискурсі” для кураторів 1-3 курсів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, модераторами якого були завідуюча НВЛ виховної та психолого-педагогічної роботи Лілія Романкова та методист вищої категорії Зоя Юрченко.
Учасники семінару мали можливість почути доповідь доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Ярослава Гнатюка на тему “Проблеми особистості в українській філософській традиції”.
Також учасникам семінару запропоновано анонсування проведення просвітницько-профілактичних акцій зі студентами та завдання виховної та психолого-педагогічної роботи НВЛ на другий семестр.
Семінар організували представники Навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.