Вітаємо переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка!

4 лютого в Івано-Франківську відбулося нагородження переможців ІІ обласного етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Серед переможців ІІ обласного етапу – студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника:

1 місце – студентка 4 курсу Факультету філології Оксана Шамлій (керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Наталія Вівчарик);

2 місце – студентка 3 курсу Факультету філології Інна Щербій (керівник – доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури Наталія Мафтин);

3 місце – студентка 2 курсу Коломийського навчально-наукового інституту Вікторія Бойко (керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології Галина Волощук).

Студентів Оксану Шмалій, Інну Щербій і Вікторію Бойко нагородили дипломами Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а наставників Наталію Вівчарик, Наталію Мафтин, Галину Волощук – грамотами за підготовку студентів-переможців конкурсу.

Також головні спеціалісти Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Оксана Дяків вручили переможцям пам’ятні подарунки.

Вітаємо наших переможниць і бажаємо успіхів у фінальному етапі Конкурсу. Хай слово Шевченка допомагає здобути Перемогу! «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!» – Тарас Шевченко.