Інформація для вступників на другу вищу

Якщо Ви:

• маєте вищу освіту (маєте диплом бакалавра, спеціаліста, магістра), чи
  • не менше одного року здобуваєте освітній ступінь бакалавра і виконуєте у повному обсязі навчальний план

та вирішили здобути вищу освіту за першим (бакалаврським) рівнем освіти за неспорідненою спеціальністю у межах вакантних місць ліцензійного обсягу, то Ви можете поступити на навчання на другий (третій) курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра (навчання тільки за контрактною формою).

• Термін навчання при вступі на другий курс – 2 роки 10 місяців
  • Термін навчання при вступі на третій курс – 1 рік 10 місяців.
  • По завершенні навчання на першому (бакалаврському) рівні освіти Ви отримаєте диплом бакалавра за обраною вами спеціальністю.

Інформація для вступників на старші курси у 2022 році

(“друга вища освіта“):

1.Які іспити необхідно здавати при вступі в Університет (“друга вища освіта”):

При вступі на старші курси також необхідно подавати мотиваційний лист.

Мотиваційний лист необхідний усім вступникам. Його необхідно подавати у приймальну комісію не залежно від обраної вами спеціальності та форми навчання. Мотиваційний лист необхідно буде завантажувати при подачі заяв через кабінет вступника. Додатки до мотиваційного листа (грамоти, подяки, сертифікати і т.п.) – надсилаються на електронну пошту відбіркових комісій факультетів, на які ви будете подавати заяви.

Усю іншу, вичерпну інформацію, що стосується вступу до Прикарпатського університету ви можете переглянути за посиланням:

Детальна інформація щодо вступу (необхідні документи, терміни вступної кампанії…)

Вартість навчання (вартість навчання представлена за 2021 рік, вартість для вступників 2022 року буде подана пізніше)

Телефони відбіркових комісій факультетів

Написати листа у приймальну комісію

Наші контакти

Знайти нас на карті