Виконання стратегічних завдань університетом у 2021 році

У стратегічній візії університету зазначено, що Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника – це сучасний конкурентоспроможний освітній та науково-дослідницький центр міжнародного рівня, потенціал якого впливає на розвиток регіону та формування людського капіталу.

З метою досягнення цього бачення щороку працюємо над реалізацією стратегічних завдань у розрізі трьох основних місій:

• освіта – надання якісних освітніх послуг, спрямованих на підготовку високопрофесійних фахівців;
  • наука – формування сучасного дослідницького університету – центру генерування інноваційних ідей та їх реалізації;
  • регіон – спрямування освітнього та наукового потенціалу на розвиток і зміцнення регіону.

У 2021 році вдалося реалізувати низку поставлених завдань і досягнути добрих результатів у межах усіх трьох місій.